KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13634488
nr 1363 4488
Oidentifierad konstnär. Signerad 1914, stilleben. Olja på duk, 54x45 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:06:16
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)